+48 22 810 56 49    

Widownia

START / ZASTOSOWANIE / Widownia

Konstrukcja wykonana z podestów mobiBUD jest jednym z najprostszych, najszybszych i najbardziej elastycznych sposobów zbudowania widowni czy to w teatrze, czy audytorium w sali konferencyjnej lub wykładowej.

Konstrukcja z podestów mobiBUD spełnia wszystkie wymagania wytrzymałościowe, zawarte w jedynej obowiązujące w Polsce normie Eurokod 9 dla konstrukcji aluminiowych oraz wymagania przepisów przeciwpożarowych.

Solidna konstrukcja bazowa może być dowolnie konfigurowana pod kątem zarówno rozmiarów, jak i wysokości poszczególnych pięter. Oferujemy zabudowę ściśle według wymagań Klienta, dopasowując do wymiarów dostępnego pomieszczenia. Jesteśmy gotowi sprostać nawet najbardziej skomplikowanym kształtom pomieszczenia, dopasowując do nich skonstruowane już moduły lub projektując od podstaw nowe elementy. W przypadku zabudowy „od ściany do ściany” konstrukcja bazowa nie jest wyposażana w barierki, co umożliwia zaaranżowanie widowni z podestów mobiBUD jako nierozłącznego elementu wyposażenia wnętrza.

Widownia z podestów scenicznych mobiBUD może mieć charakter stałej zabudowy pomieszczenia lub tymczasowej konstrukcji, która po demontażu może być przeniesiona w inne miejsce lub użyta jako np. scena, stoły podczas targów lub konferencji, parkiet taneczny, itp.

Widownia z podestów mobiBUD może być wykończona dowolnym materiałem:

  • boki i elementy pionowe konstrukcji bazowej mogą zostać wyposażone w panele dekoracyjne z płyty MDF, drewna, zakryte kotarą lub każdym innym materiałem, dopasowanym do wystroju wnętrza,
  • górna powierzchnia użytkowa konstrukcji bazowej, standardowo wykonana z trudno zapalnej i antypoślizgowej sklejki brzozowej, może zostać pokryta parkietem użytym w pozostałej części pomieszczenia lub wykładziną,
  • konstrukcja bazowa może zostać wyposażona w stałe krzesła konferencyjne (także z rozkładanym stolikiem), krzesła teatralne lub pozostać niezabudowana umożliwiając rozstawienie wolnostojących krzeseł.

Widownia z podestów scenicznych mobiBUD jest uniwersalną konstrukcją modułową, co oznacza, że może być w każdej chwili i niskim kosztem modyfikowana, przeniesiona do innego miejsca lub można zmienić jej przeznaczenie.