+48 22 810 56 49    

Budowa scen

START / ZASTOSOWANIE / Budowa scen

Wykorzystanie podestów mobiBUD do budowy sceny wewnątrz budynku lub na zewnątrz, to sztandarowe ich zastosowanie.

Podesty sceniczne oferowane na rynku nie różnią się wiele ani wyglądem, ani sposobem ich rozkładania/składania. Przewaga konkurencyjna podestów mobiBUD tkwi w tym, co niewidoczne: w jakości użytych do produkcji stopów z najwyższym dostępnym współczynnikiem odporności na rozciąganie, projekcie profili ze współczynnikiem bezpieczeństwa 1,5 (1125kg/m2) spełniającym normy zawarte w Eurokod 9, a także w precyzji wykonania do dziesiątych części milimetra zgodnie z normą PN-EN 22768.

Powyższe sprawia, że solidna konstrukcja podestów mobiBUD pozwala na długotrwałą i intensywną ich eksploatację, a co najważniejsze w pełni bezpieczną.

W zależności od wykorzystania sceny, podesty mogą być pokryte standardową wodoodporną, trudnopalną i antypoślizgową sklejką brzozową (idealną do zastosowań zewnętrznych oraz częstego składania, rozkładania i przenoszenia scen) oraz wyposażone w zadaszenie (więcej informacji o zadaszeniu odnajdziecie Państwo klikając tutaj) lub dodatkowo pokryte parkietem w kolorystyce pomieszczenia, lub wykładziną. Ramy podestów mogą zostać anodowane lub też pokryte proszkowo lakierem w wybranym przez Klienta kolorze.

Na specjalne zamówienie wykonujemy także podesty o nietypowych kształtach (trójkątne, trapezowe, z zaokrąglonym brzegiem) oraz w nietypowych rozmiarach. Wszystko to w celu jak najlepszego dopasowania do wymagań Klienta w zakresie zarówno wymiarów dostępnej przestrzeni, jaki i wymogów artystycznych.