+48 22 810 56 49    

Aranżacja wnętrz

START / ZASTOSOWANIE / Aranżacja wnętrz

Zabudowa pomieszczeń z użyciem podestów mobiBUD, będących przenośnymi konstrukcjami, to najłatwiejszy i najszybszy sposób na zbudowanie obiektów przestrzennych bez ingerencji w konstrukcję budynku. Jest to kluczowe w przypadkach, gdy nie można przeprowadzić zmian budowlanych – obiekty zabytkowe, wynajmowane bez zgody na przebudowę, konstrukcja ma charakter sezonowy lub inwestor nie chce wykonywać uciążliwych prac budowlanych, których efektu nie można łatwo przywrócić do stanu pierwotnego.

Wszędzie tam podesty mobiBUD są idealną propozycją do zbudowania:

  • sali konferencyjnej – zarówno zbudowanie wielopoziomowej widowni z krzesłami i rozkładanymi stolikami, jak i podium dla prelegentów,
  • widowni ze składanymi lub standardowymi krzesłami,
  • podwyższeń lub obiektów wielopoziomowych – np. zabudowa restauracyjna, podwyższony parkiet w klubach tanecznych,
  • zbudowanie hallu lub lounge dla gości – podwyższenia dla kanap/boxów, podwyższeń dla części specjalnych, itp.,
  • zbudowanie sezonowego zewnętrznego tarasu restauracyjnego, sun-decku, w opcji z zadaszeniem,
  • jedno lub wielostopniowa sezonowa zabudowa wokół basenu zewnętrznego lub zbiornika wodnego (jeziora, morza, itp.),
  • i wiele innych zastosowań.

W tym celu proponujemy wykonanie podestów w różnych kształtach (trójkątne, trapezowe, kwadratowe, z zaokrąglonym bokiem), w dowolnych wymiarach i z dowolnym pokryciem (np. parkiet, wykładzina, podświetlana pleksi) w dowolnym kolorze oraz z maskownicami w dowolnym kolorze lub materiale (np. fronty MDF, kolorowe i podświetlane tworzywo sztuczne). Wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować się do wymagań przestrzeni oraz koncepcji architektonicznej Klienta.