+48 22 810 56 49    

O nas

START / O nas

Zakład Elementów Sprężystych i Lotniczych Sp. z o.o. jest producentem innowacyjnych, najnowocześniejszych w naszej części Europy systemów estradowych. Podstawowym produktem są aluminiowe podesty sceniczne mobiBUD, które w różnych wersjach i w połączeniu z dedykowanymi produktami opcjonalnymi, służą do budowy obiektów takich jak estrady, trybuny czy kompletne sceny, zarówno do zastosowań wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz.

Celem naszej firmy jest dostarczenie Klientom nowoczesnych, bezpiecznych, estetycznych i najwyższej jakości produktów techniki scenicznej. W tym celu wdrożony został wewnętrzny systemem zarządzania jakością, w ramach którego kluczowe elementy konstrukcyjne podlegają rygorystycznej kontroli jakości wykonania w zakresie dziesiątych części milimetra.

Dbałość o najwyższą jakość produkcji oraz innowacyjny projekt, pozwala nam z dumą zaoferować Państwu nasze produkty, z przekonaniem, że należą one do ścisłej czołówki europejskiej.

Dla łatwości obsługi Klientów w całym kraju i w Europie, siedziba, produkcja i biuro handlowe firmy znajduje się w Warszawie. Czerpiąc doświadczenie z produkcji lotniczej wytwarzane podesty przechodzą bardzo rygorystyczną kontrolę wewnętrzną, dzięki czemu możemy poszczycić się najwyższa jakością naszych produktów.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą zawartą na stronie internetowej, a także do kontaktu z nami, w celu dopasowania jej do Państwa potrzeb. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji oraz porad na temat oferowanych produktów i rozwiązań.